У нашому медичному центрі «Мальва», дентальній імплантації приділено велику увагу. Ми робимо все, щоб діагностика, організація самої процедури, виконання, відновлення жувальної функції та головне, подальше спостереження протікали для наших пацієнтів максимально комфортно і зрозуміло. 
1. Імплантування ніколи не виконується як самостійна, ізольована маніпуляція!
Імплантати (за винятком тих, що встановлюються за ортодонтичними показаннями) завжди використовуються з єдиною метою - здійснення раціонального протезування. Уявіть, що буде, якщо лікар-хірург встановить Вам імплантати без урахування особливостей запланованої ортопедичної конструкції, у розробці якої він не брав участі. Ще гірше, якщо лікар-ортопед уперше побачить пацієнта з уже встановленими імплантатами!
На жаль, ми все частіше стикаємося з ситуацією, коли план лікування складається в одній клініці, імплантати встановлюються в іншій, на протезування пацієнт  «попадає» в третю і т.д., при цьому трапляється, що лікарі не враховують компетенцію один одного.
Дійсно, в нормі, планування установки імплантатів, це завжди спільна робота, мінімум, двох лікарів: імплантолога та ортопеда, максимум-суміжних фахівців. Але всі вони повинні працювати разом, говорити «одною мовою», володіти єдиними знаннями, знати можливості один одного, разом вони зобов'язані вивчити всі нюанси Вашої клінічної ситуації, спланувати та оцінити довгострокові результати з урахуванням усіх ризиків! Це найкращій підхід!
2. Імплантація – виключно планова процедура!
Імплантологічний план лікування – серйозне «домашнє завдання», виконання якого грамотним лікарем займає певний час і потребує широкої діагностичної обізнаності. В зв'язку з цим…
3. Ретельна всебічна діагностика - обов'язкова умова планування встановлення імплантатів!
Після того, як Вам і лікарю стало зрозуміло, що імплантація краща і показана, починається дослідницька частина роботи, необхідна для оцінки можливості імплантування. Ціль проста: отримати максимум інформації про пацієнта. Ретельна діагностика починається з детального збору Ваших анамнестичних даних, з'ясування соматичного стану-рівня здоров'я (або навпаки), різних досліджень крові, рівень інфікованості організму, якщо потрібно, взаємодія з Вашими лікарями. Закінчується все вузькоспеціальними стоматологічними дослідженнями: всіма видами рентгенографії, включаючи комп'ютерну томографію, дослідження СНЩС. Обов'язкові функціональний аналіз, виготовлення діагностичних моделей щелеп, попереднє воскове моделювання майбутніх реставрацій та ін. Безумовно, пацієнт може не знати або просто недооцінювати все це і тому не надати значення факту, якщо лікар не запропонує Вам розширеної діагностики. Кваліфікований лікар НЕ МАЄ НА ЦЕ ПРАВА!
Тільки маючи всі необхідні дані, лікар здатний раціонально мислити і планувати Ваше одужання. Як пацієнт, Ви повинні чітко усвідомлювати, що в клінічній стоматології діють абсолютно ті ж самі правила прийняття рішень, як і в загальній медицині. Непробачною помилкою є загальне звичне ставлення до стоматології, як до одного з ремесел, коли успіх асоціюється виключно із «золотими руками».
Абсолютно не достовірний миттєвий, скороминучий план лікування, складений через 15 хвилин Вашого з лікарем знайомства. У цьому випадку і Ви, і лікар, дуже скоро станете «заручниками» швидких рішень і неусвідомлених домовленостей.
4. Ретельна підготовка ротової порожнини – необхідна умова встановлення імплантатів!
Проведення планових заходів щодо оздоровлення порожнини рота та підготовки до імплантації, важлива умова позитивного та довгострокового результату. Професійна гігієна, усунення вогнищ інфекції - каріозних порожнин, зруйнованих пломб та інше, відіграють важливу роль.
5. Подальше спостереження та правильний професійний догляд за імплантатами – запорука довгострокового позитивного результату!
Для цього в нашій Клініці застосовується спеціальне обладнання та матеріали. Кожному пацієнту індивідуально складається програма оглядів та добір засобів гігієни.
Ми впевнені, у турботі про Ваше здоров'я дрібниць немає!